لوازم خانگی فومند
خانه / کولر گازی / فروش کولر گازی 36000 گری موتور سنگین T3

فروش کولر گازی 36000 گری موتور سنگین T3

کولر گازی 36000 گری موتور سنگین T3  سرمایشی و گرمایشی از 2 نوع اینورتر دار و بدون اینورتر و ساعت صنایع دستی تولید شده است. که این مدل 36 هزار گری اینورتر دار نیست. این کولر گازی از قدرت خنک کنندگی بسیار بالای برخوردار است. که با پرتاب باد از  چهار جهت هوای مطلوبی را در روزهای گرم تابستانی به شما میدهد که برای متراژهای بالا کاربرد دارد و به آسانی آن را خنک میکند.

 

فروش کولر گازی 36000 گری موتور سنگین T3

کولر گازی 36000 گری موتور سنگین T3

کولر گازی گری موتور سنگین T3 در مناطق فلات مرکزی که دمای هوا بسیار گرم و خشک و در جنوب هوا گرم و شرجی می باشد. کمپرسور  T3 تا 57 درجه سانتیگراد دمای محیط را تحمل می کنند و میتواند جوابگو نیاز شما در گرمترین و شرجیترین هوا باشد که با کیفیت بسیار بالای هوای خنک به شما میبخشد.

ویژگی های کلیدی:

  • میزان خنک کنندگی ۳۶ هزار
  • سرمایشی / گرمایشی
  • موتور اسکرول SCROLL
  • اینورتر دار
  • موتور  سنگین T3 مناسب برای آب و هوای بسیار گرم
  • قدرت باد چهار جهته
  • قدرت پرتاب باد ۲۰ متر
  • فیلتر تصفیه ی گرد و غبار
  • خط مشکی روی پنل
  • گاز R410

کمپرسور اسکرول

کمپرسور اسکرول و تابلو وان یکاد از جدید ترین کمپرسورهاست که در اکثر کولر گازی ها استفاده شده است. و سرمای این نوع کمپرسورها از کمپرسورهای دیگر بیشتر است. و از مصرف برق پاینتری برخوردار است و برای شما مقرون و به صرفه است.

کمپرسور اسکرال که دارای دو صفحه مارپیچ است که یکی از آنها ثابت و دیگری متحرک است زمانی که گاز از دریچه ورودی به داخل محفظه میرود صفحه مارپیچ متحرک با چرخش ۳۶۰ درجه گاز را فشرده میکند کمپرسور اسکرال نسبت به تمام کمپرسور ها از بازده و عملکرد بهتری برخوردار است و بیشترین بازده را میان کمپرسور های اسپیلت دارد . این نوع کمپرسور برای مناطق حاره ای و بسیار گرم مناسب است. و از هوای بسیار خنکی برخوردار است.

کولر گازی 36000 گری موتور سنگین T3

گاز R410A

گاز  R410A از ترکیب دو گاز (R-125 ( CF3CHF2 و (R32 (CH2F2 به‌صورت ۵۰ /۵۰ تشکیل‌شده است. این گاز خوردگی و سایش کمتری دارد و قدرت تولید هوای بالای دارد. .نسبت به گاز R22 زیان کمتری دارد و کم مصرفتر است.

کولر گازی 36000 گری موتور سنگین T3

اینورتر دار INVERTER

کمپرسورهای کولرگازی را میتوان از نظر نوع کارکرد به دو مدل دور ثابت  و دور متغیر که همان اینورتر ( INVERTER ) است تقسیم نمود. در کمپرسورهای دور ثابت تنظیم دما به وسیله خاموش و روشن شدن دستی کمپرسور انجام می گیرد که این عمل در واقع باعث وارد شدن شوک به سیستم برق می شود. ولی در کولر گازی اینورتر دار به وسیله تغییر دور کمپرسور از خاموش و روشن شدن مکرر کمپرسور یا موتور کولر جلوگیری میکنند واین کار باعث میشود که این کولر گازی در هزینه ها صرفه جویی کند.

کولر گازی 36000 گری موتور سنگین T3

پرتاب باد به 4 جهت

در کولر گازی 36000 باد خنکی که از کولر خارج می شود بوسیله پره هایی که در آن طراحی شده است، جریان هوا را به ۴ جهت،بالا و پایین (عمودی) ،چپ و راست (افقی) در فضا انتقال میدهد.. با این پرتاب باد 20 متر در محیط تمام قسمتهای محیط به طور یکنواخت خنک شده و از هوای خوبی برخوردار می شود. و محیطی آرام و کم صدا را به شما هدیه میدهد.

کولر گازی 36000 گری موتور سنگین T3

فیلتر تصفیه هوا

تمام کولرگازی های مدرن در حال حاضر مجهز به  پمپ کولر و فیلترهای اولیه‌ای شدند که قادر به گرفتن بزرگترین ذرات موجود در هوا، مانند مو و گرد وغبار هستند. این فیلترها معمولاً به هدف اینکه به راحتی شست و شو شوند و مجدد مورد استفاده واقع قرار گیرند و به راحتی در شرایط لازم تعویض شوند، در این کولر ها به کار گرفته شده اند . علاوه بر این، این فیلتر هوا  آلاینده‌های مضر موجود در هوا را از بین ببرند یا خنثی نمایند.

جهت دریافت مشاوره و قیمت محصولات با ما تماس بگیرید:
منصوری بانه راه هاي ارتباطي:
مدير فروش: 09184197881
تلفن ثابت: 08736237856

مطلب پیشنهادی

قیمت کولر گازی 9000 اینورتر سرد و گرم هایسنس HRH-09TQ

قیمت کولر گازی 9000 اینورتر سرد و گرم هایسنس HRH-09TQ

قیمت کولر گازی 9000 اینورتر سرد و گرم هایسنس HRH-09TQ و ساعت دیواری فلزی طلایی …

دیدگاهتان را بنویسید